Mamak Ege Mahallesi Arçelik Servisi 444 88 04

Arçelik Servis 444 88 04

Mamak Ege Mahallesi Arçelik Servisi 444 88 04

Ağustos 26, 2014 Ankara Geneli TSE Belgeli Servisin Tek Numarası 444 88 04 Arçelik Beko 0

Ankara Mamak Çağrı Yönetim Merkezi : 444 88 04

 

Mamak Arçelik Servisi konusunda Sizlere yaklaşık 20 yıldır hizmet vermekteyiz. Her konuda tam destek ekiplerimizle sizlere sunulan hizmet kalitemiz standartların üzerinde olup, hızlı güvenilir ve doğru hizmetin adresi olmaya Ankara Mamakta Devam Etmekteyiz. Hizmet veren personellerimizin tamamı, kendi bünyemiz altında yetiştirilen ve sizin beyaz eşyalarlar ilgili sorunlarınızı çözme konusunda uzman ekiplerdir.

      Kendi içimizde yetiştirdiğimiz eğitim süreçlerini bitiren ekiplerimiz, öncelikle iç servis hizmetine tabi tutularak sonrasında sizlere hizmet vermektedir. Eğitimli kadromuzla  Mamakta  arçelik servisi hizmeti verdiğimiz 500’ün üzerinde sabit müşteri listesine hakim olmamız. Bizim işimizde başarılı olduğumuzun en büyük belirgin özelliklerindedir. Her yıl yeni müşterilerimizi listemize eklememizdeki en büyük etken  verdiğimiz kaliteli ve güvenilir servis hizmetleridir.

     Haftanın 7 gün 24 saati 444 88 04 nolu Çağrı Merkezimizi arayabilirsiniz.Sizlere  aynı gün içinde , bir saat önceden haber vererek servis hizmeti vermekteyiz. Geç saatlerde alınan çağrılara ertesi gün , istenilen zaman diliminde gidilerek hizmet verilmektedir.

     Tamir işlemimiz , %99 olarak yerinde gerçekleştirilmektedir. Çok az cihazımız atölyeye alınmaktadır. Buda bize müşterinin maduriyetini kısa sürede gidermemize olanak sağlamaktadır.