KEÇİÖREN FERROLİ SERVİSİ 0 (312) 356 16 96

Arçelik Servis 444 88 04

Türkiye’de Ferroli kalitesi

Türkiye pazarına 1989 yılında giren Ferroli A.Ş., yüzde yüz müşteri memnuniyetini hedefleyen hizmet anlayışı ve fiyatlarıyla “Ferroli Kalitesi”ni yarattı. 

1989 yılında Türkiye pazarına giriş yapan Ferroli A.Ş., ısıtma ve klima sektöründe hatırı sayılır bir kurum olarak saygınlık kazandı. Hermetik ve bacalı modellerinin yanı sıra yeni bir teknoloji ile üretilen yoğuşmalı kombileri; güleryüzlü ve tecrübeli satış organizasyonu; yetkili satıcı ağı; 24 saat içinde servis garantili teknik servis hizmeti veren kaliteli-yaygın-güvenilir yetkili servisleri; çok düşük arıza oranı; yüzde 100 müşteri memnuniyetini hedefleyen fiyatları ve hizmet anlayışıyla “Ferroli Kalitesi”ni yarattı. 

Merkezi İstanbul’da bulunan Ferroli A.Ş.’nin İstanbul, Ankara, Konya, İzmir ve Kayseri’de bölge müdürlükleri bulunuyor. Dünya standartlarında üretilen Ferroli ürünleri, Ferroli Türkiye’nin güleryüzlü ve tecrübeli satış organizasyonu ve yetkili satıcı ağı sayesinde tüketici ile buluşuyor. Yetkili satıcıları genellikle taahhütçü firmalardan oluşan Ferroli, aynı zamanda toplu konut ve endüstriyel satışlar da gerçekleştiriyor. Gittikçe artan tüketim bilinci, tüketicinin artan araştırma ve öğrenme ihtiyacı, firmaları özellikle teknolojik ürünler açısından daha eğitici olmaya yöneltiyor. Firmalar buna öncelikle kendi personelleri ile başlıyor, bunu yetkili satıcıları, teknik servisleri ve hatta doğrudan tüketicinin kendisini eğiterek sürdürüyor. Yurt çapında 200’ü yetkili satıcı olmak üzere toplam 520 satış noktası ve toplam 200 teknik servis ile hizmet veren Ferroli A.Ş. satıcı ve servislerini her yıl artarak devam eden eğitim çalışmaları ile montaj ve teknik unsurlar haricinde, davranış, satış, kalite, yönetim ve enerji verimliliği hususlarında da bilgilendirmeye devam ediyor. 

Ferroli Türkiye’nin satışlarında %82’lik bir payla ısıtma grubu ürünler başı çekerken soğutma grubu ürünler %5, diğer ürünler ise %13’luk bir pay almaktadır. Isıtma ve klima sektöründe sadece ürün satışının yapılması yeterli değil. Satış sonrası hizmetin zamanında, doğru ve tam olarak yetkili ve ehliyetli kimseler tarafından sağlanması da gerekiyor. Zaman zaman ürün kalitesinin dahi önüne geçen bir özellik olan satış sonrası hizmetler Ferroli’de titizlikle uygulanıyor.

Bir cevap yazın