GÖLBAŞI VESTEL SERVİSİ 444 88 04 ANKARA

SORUNUNUZ EN KISA SÜREDE ÇÖZÜLSÜN
Bugüne kadar aldığınız ürünlerle ilgili özellikle de garantisi bittikten sonra sorun yaşadınız mı? Garanti kapsamındayken hiçbir şeyle uğraşmadan direk servisi arayarak hiçbir şey yapmanıza gerek kalmıyordu. Ekipler hemen gelerek ürünü alıp tamir etmekteydiler. Ama garanti bittikten sonra bazı problemlerle karşılaşmak insanlara büyük zorluklar çıkarmaktadır. Bir sorun olduğunda iyi bir tamirci aramak, sonrasında onda olmayan parçayı arayıp bulmak gibi. Buralara ürünleri verseniz bile kurtulamazsınız. Sürekli olarak takip etmeniz gerekir. Ama sizde garanti kapsamındaki hizmeti tekrardan yakalamak ve ürünü verdikten sonra bir şeyle uğraşmamak istiyorsanız http://www.ilkayteknik.com.tr/ sitesine gelmelisiniz.

Burada size aradığınız tüm imkanları sunmaktadır. Ürünü evinize gelerek almakta, size alanında uzman kişilerden oluşmuş bir ekiple hizmet imkanı vermesi, orijinal parça garantisi sunması gibi tüm imkanlar mevcuttur. Sizde bu servisi tercih ettiğiniz anda yapmanız gereken başka bir şey yoktur. Geri kalan tüm her şeyi servis sizin adınıza yapmaktadır. Hatta yapmış olduğu işlemlerin garantisini bile sunmaktadır.

Gölbaşı Vestel servisine ne ulaşmak için 444 88 04 nolu numaradan iletişime geçmeniz yada http://www.a-celik.net sitesinde bulunan formu doldurmanız yeterlidir. Ekipler hemen sizinle iletişime geçerek sorunla ilgilenecektir. Bu sayede zaman kaybetmeden bozulan eşyalarınızı eski performanslarına ulaştırabilirsiniz. Servis çok önemli olduğu içi sizde ürünlerinizin ömrünün uzun olmasını istiyorsanız bu konuya dikkat etmeli ve iyi servisler seçmelisiniz.