Esat Arçelik Servisi 444 88 04 | Ankara Çağrı Merkezi

Arçelik Servis 444 88 04

Esat Arçelik Servisi 444 88 04 | Ankara Çağrı Merkezi

Mart 20, 2018 Ankara Geneli TSE Belgeli Servisin Tek Numarası 444 88 04 Arçelik Arçelik Servisi 444 88 04 Beko 0

Esat Arçelik Servisi

Esat Arçelik Servisi Beyaz eşyalarınız en zarar görmesini istemediğiniz eşyalarınız arasındadır. Çünkü evinizde, ofisinizde, yazlığınızda işlevi çok olan ve hayatınızı kurtaran eşyalar arasında yer almaktadır. Kıyafetlerinizin ve mutfak eşyalarınızın temizliği, harika sofralar hazırlanması hep beyaz eşyalar yardımıyla yapılmaktadır. Herhangi birinde bir arıza durumu yaşansa hayatınızda çok büyük bir boşluk ve aksamalar oluşmaktadır. Tamiri de uzun sürerse eğer işte o zaman her şey eziyete dönüşebilir.

Tam bu aşamada  Esat Arçelik Servisi devreye girerek sizi bu sıkıntılardan kolay bir şekilde kurtulmanızı sağlamaktadır. Yapmanız gereken tek şey  http://a-celik.net adresini inceleyerek teknik servis birimimiz ile ilgili bilgi almaktır. Böylece hem bizimle ilgili kafanızda bir şekil oluşacak hem de gönül rahatlığı ile eşyalarınızı bize teslim edebileceksiniz. İnternet sitemizdeki müşteri hizmetleri numaralarından bizi arayıp, arıza kaydı oluşturduğunuz andan çok kısa bir süre sonra size ulaşmaktayız. Müşteri memnuniyeti bizim için her zaman ön palanda tuttuğumuz ilkelerimiz arasında yer almaktadır.

Esat Arçelik Servisi için de tüm bu hizmet maddeleri geçerli olmaktadır. Dilerseniz e posta, ad ve soyadı ile beraber yaşadığınız sıkıntıyı açıkladığınız bölümü doldurarak arıza kaydı oluşturabilirsiniz. Sadece beyaz eşya teknik servisi işi değil, kombi ve klimalarınızın da rutin senelik bakımlarını büyük bir dikkat ve titizlikle de yapmaktayız.