Çankaya Arçelik Servisi 444 88 04

Arçelik Servis 444 88 04

Çankaya Arçelik Servisi 444 88 04

Mart 20, 2018 Ankara Geneli TSE Belgeli Servisin Tek Numarası 444 88 04 Arçelik Arçelik Servisi 444 88 04 Beko 0

ÇANKAYA ARÇELİK SERVİSİ İLE SORUNUNUZ EN KISA SÜREDE ÇÖZÜLSÜN
Bugüne kadar aldığınız ürünlerle ilgili özellikle de garantisi bittikten sonra sorun yaşadınız mı? Çankaya Arçelik Servisi Garanti kapsamındayken hiçbir şeyle uğraşmadan direk servisi arayarak hiçbir şey yapmanıza gerek kalmıyordu. Ekipler hemen gelerek ürünü alıp tamir etmekteydiler. Ama garanti bittikten sonra bazı problemlerle karşılaşmak insanlara büyük zorluklar çıkarmaktadır. Bir sorun olduğunda iyi bir tamirci aramak, sonrasında onda olmayan parçayı arayıp bulmak gibi. Buralara ürünleri verseniz bile kurtulamazsınız. Sürekli olarak takip etmeniz gerekir. Ama sizde garanti kapsamındaki hizmeti tekrardan yakalamak ve ürünü verdikten sonra bir şeyle uğraşmamak istiyorsanız http://www.arcelikservisi.com.tr/ sitesine gelmelisiniz.

Buradaki  size aradığınız tüm imkanları sunmaktadır. ürünü evinize gelerek almakta, size alanında uzman kişilerden oluşmuş bir ekiple hizmet imkanı vermesi, orijinal parça garantisi sunması gibi tüm imkanlar mevcuttur. Sizde bu servisi tercih ettiğiniz anda yapmanız gereken başka bir şey yoktur. Geri kalan tüm her şeyi servis sizin adınıza yapmaktadır. Hatta yapmış olduğu işlemlerin garantisini bile sunmaktadır.

  Çankaya Arçelik Servisi’ne ulaşmak için sitedeki numaradan iletişime geçmeniz ya da sitede bulunan formu doldurmanız yeterlidir. Ekipler hemen sizinle iletişime geçerek sorunla ilgilenecektir. Bu sayede zaman kaybetmeden bozulan eşyalarınızı eski performanslarına ulaştırabilirsiniz. Servis çok önemli olduğu içi sizde ürünlerinizin ömrünün uzun olmasını istiyorsanız bu konuya dikkat etmeli ve iyi servisler seçmelisiniz.