0312 355 55 25 | ETİMESGUT ARÇELİK SERVİSİ | 1 YIL PARÇA GARANTİLİ servis

Arçelik Servis 444 88 04

0312 355 55 25 | ETİMESGUT ARÇELİK SERVİSİ | 1 YIL PARÇA GARANTİLİ servis

Eylül 3, 2019 Arçelik Servisi 444 88 04 0

Etimesgut Arçelik Servisi kalite ve güvencesi ile Arçelik marka cihazlarınız tam kapsamlı bir bakımdan geçiyor, sene içerisinde cihazlarınız sorunsuz bir şekilde çalışıyor.

Arçelik denildiğinde hiç şüphesiz ülkemizin en kaliteli beyaz eşya markalarından bir tanesi akıllara gelmektedir. Arçelik marka cihazlar hem kullanışlı hem de uzun vadede ihtiyaçlarınızı gideren cihazlardır.

Ancak bazen yıllık bakımlarının aksatılması ya da parça, montaj, üretim hataları gibi sorunlardan cihazlarda tekleme yaşanabiliyor. Arçelik marka beyaz eşya gibi cihazlarda yaşayacağınız her türlü teknik problemde sizlere hızlı bir şekilde yardımcı oluyoruz.

Kurumsal hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar yürütmekteyiz. Cihazlarınızın tam kapsamlı bakımı uzman kadromuz tarafından yapılmakta olup herhangi bir yedek parça ihtiyacında sizlere orijinal Arçelik yedek parça temin ve montajı sağlamaktayız.

Ayrıca ETİMESGUT Arçelik Servisi olarak teknolojinin de imkânlarından faydalanıp online destek, telefonla destek gibi yardımlarda da bulunmaktayız.